Arts University Bournemouth
The Arts University Bournemouth logo

Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth w liczbach

Opis uczelni

Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth, został założony w 1885 roku i jest wiodącą uczelnią przygotowującą do kariery w branżach kreatywnych. Ta wyspecjalizowana uczelnia położona jest dwie mile od centrum Bournemouth, z kilometrami piaszczystych złocistych plaż, w pobliżu granicy z atrakcyjnym miastem Poole.

Uczelnia jest wyspecjalizowana w zakresie nauczania sztuk kreatywnych – od filmu do projektowania, sztuki, mediów i performance. Ponieważ kursy te są specyficzne dla branży, trudno się dziwić, że 98 procent absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu sześciu miesięcy od wyjazdu. Absolwenci AUB zostają przyjęci przez gigantów branżowych, takich jak DreamWorks, nagrodzone Oscarem firmy producenckie oraz BBC! Uniwersytet szczyci się innowacyjnym podejściem, wspierającym personelem i stałą misją przekraczania granic kreatywności i tego, co jest możliwe.

Jeśli szukasz uczelni, która zapewni Ci najwyższej jakości wykształcenie artystyczne – ta uczelnia to strzał w dziesiątkę!

Zastanawiasz się jak wygląda aplikacja na uczelnie w Wielkiej Brytanii? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda aplikacja na studia w Wielkiej Brytanii?”

Osoby aplikujące na studia magisterskie mogą ubiegać się o szeroki zakres stypendiów o wartości do 3000 £ rocznie.

Uniwersytet ma pięć akademików. Studenci, którzy wolą mieszkać poza kampusem w jednoosobowym lub dzielonym mieszkaniu, są proszeni o skorzystanie ze strony do szukania prywatnych mieszkań - StudentPad lub strony AUB na Facebooku, aby znaleźć nieruchomości do wynajęcia. Zakwaterowanie jest organizowane przez uniwersytet, dzięki czemu studenci mogą spotkać się z innymi, którzy chcą dzielić dom i wyrazić zgodę na wspólne oglądanie.

Średnia z Matury 60%. Język angielski: IELTS 6.0; CAE na C lub 60% z rozszerzonego angielskiego na Maturze lub 90% z podstawowego angielskiego.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w